Teraz Czytasz
Jak zostać modelką? Najtrudniejszy pierwszy krok.

Jak zostać modelką? Najtrudniejszy pierwszy krok.

Pewnie większość dziewcząt marzyła albo nadal marzy by zostać modelką. Wieki świat, najlepsi projektanci, wybiegi, flesze fotoreporterów… Jednym słowem – sława. Co więc staje na przeszkodzie? Najtrudniej zacząć. Jeśli zatem czujesz, że to właśnie dla ciebie, to spróbuj już teraz. W tym przypadku czas nie działa na twoją korzyść. Możesz zacząć od kursu, który wiele wyjaśni.

Od czego zacząć?

By zostać modelką, najlepiej dowiedzieć się dokładnie na czym polega ta praca. Jest wiele nieprawdziwych historii, które fałszują obraz. Najlepiej poradzić się specjalisty a do nich na pewno należy Agnieszka Pilarczyk.

Od ponad 20 lat właścicielka agencji modelek HOOK, od pięciu – NEW STAGE.  Pracuje w jury konkursu Miss Polski Nastolatek i prowadzi bloga BE A MODEL. Świat mody nie ma dla niej tajemnic. Nic dziwnego, że właśnie Agnieszka Pilarczyk przygotował specjalny kurs

Co powstrzymuje przed tym by zostać modelką?

Bardzo wiele dziewczyn nie realizuje marzenia o karierze modelki, bo nie wie jak się do tego zabrać. Przygotowuje na przykład złe zdjęcia castingowe, wysyła niepełne zgłoszenie do agencji i dziwi się, że nie otrzymuje zaproszenia na casting.

Czasem dziewczyny nawet nie sprawdzają swoich predyspozycji, bo wydaje im się, że nie można pogodzić pracy modelki ze szkołą lub studiami. Nie warto rezygnować.

Każdy może znaleźć coś dla siebie

Nawet wtedy, kiedy ze względu na brak odpowiednich wymiarów, wzrostu czy typu urody nie można wyjść na wybieg. Te dziewczyny mogą pracować w świecie mody, zajmując się równie interesującymi rzeczami!

Co trzeba wiedzieć by zostać modelką?

Zanim zaczniecie się zastanawiać, sprawdzać, mierzyć dobrze jest po prostu wiedzieć jakie wymagania musi spełniać kandydatka na modelkę i co trzeba zrobić, aby podpisać umowę z wymarzoną agencją modelek.

Dlatego warto poświęcić chwilę i wziąć udział kursie, który dostarczy wiele praktycznej wiedzy. Pomoże to uniknąć niepotrzebnego stresu i rozczarowań. Pozwoli także trochę „oswoić” temat i przygotować do ewentualnych nowych zadań.

Najważniejsze by zostać modelką…

Trzeba pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy, która na pewno przybliży do sukcesu. Przed castingiem, pokazem, czy sesją fotograficzną potrzebna jest wiara w to co się robi. W połączeniu z wytrwałością i ciężką pracą, plus odrobina szczęścia to przepis na sukces.

Jaka jest twoja reakcja?
Ale Super!
0
Ciekawy
0
Pomocny
0
Smutny
0

© 2019 magazynona.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.

Do Góry