Teraz Czytasz
Plebiscyt Super Ona-kto prowadzi?

Plebiscyt Super Ona-kto prowadzi?

Mariola Długaszek

W niedzielę 8 marca zakończy się głosowanie. Plebiscyt Super Ona. Walka jest bardzo wyrównana i będzie trwała do końca. Choć już teraz wszyscy z niecierpliwością czekają, aby poznać tą wyjątkową, niepowtarzalną kobietę.

Do plebiscytu zgłoszono kilkadziesiąt pań. Większość z nich została nominowana, przez obce osoby, dlatego informacja o tym była dla nich wielkim zaskoczeniem. Były łzy wzruszenia, niesamowite emocje i komentarze, że „przecież ja nic takiego nie robię”.

Dziękujemy wszystkim paniom, które wzięły udział w Plebiscycie. To była prawdziwa przyjemność z wami rozmawiać, poznać wasze historie. Wszystkie jesteście wspaniałe!

Jeszcze do 8 marca- GŁOSUJEMY! Wysyłamy sms-y pod numer 72601 o treści ona. numer kandydatki ( np. ona.29) koszt jednego sms-a to 2,46 zł z VAT.

Plebiscyt Super Ona-kto prowadzi?

Mam nadzieję, że spotkamy się i lepiej poznanym na gali finałowej Plebiscytu Super Ona, która odbędzie się 13.03. 2020 o godz.19.00 w Kawiarni Filmowa w Jarocinie.

Tego dnia także zostaną ogłoszone ostateczne wyniki i rozdane nagrody.

Super Ona otrzyma zestaw zabiegów od Doroty Wieczorek, właścicielki Salonu Dori Diamond.

Pani, która zajmie drugie miejsce nagrodę pieniężną 500 zł od Damiana Nowaka, Robimy imprezy.eu oraz za trzecie miejsce torebkę od Pauliny Schaedel i niespodziankę z kolekcji Elevenstroy.

Jak to mawiał poeta: wszystko się może zdarzyć… Trzeba tylko wierzyć i mieć siłę do walki o swoje marzenia. Tego naszym kandydatkom nie brakuje, dlatego możemy im podziękować głosując! Tym bardziej, że to niesamowicie skromne kobiety, które po prostu robią swoje. Tylko dzięki nim często żyje się łatwiej, piękniej. Pomagają bo warto pomagać, nie czekają na nagrody, czy oklaski. Radzą sobie z problemami dnia codziennego tak po prostu, choć niejednego by ona przerosły!

Pamiętajcie dziewczyny, wszystkie jesteście super!

Plebiscyt Super Ona

  1. Wiesława Świerzewska nr 21

2. Agnieszka Zabawiona nr

3 Izabela Piotrowska nr 13

Gratulujemy!

Jaka jest twoja reakcja?
Ale Super!
2
Ciekawy
2
Pomocny
1
Smutny
5

© 2019 magazynona.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.

Do Góry