Teraz Czytasz
Targi Mody Poznań: Dla wszystkich, którzy kochają modę

Targi Mody Poznań: Dla wszystkich, którzy kochają modę

Mariola Długaszek
Targi Mody Poznań dla wszystkich którzy kochają modę

Targi Mody Poznań, dla wszystkich, którzy kochają modę i nie tylko, najbliższa edycja odbędzie się w dniach 19-20 lutego. To wspaniała okazja by powitać w wielkim stylu wiosnę na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wystawcy zarówno na stoiskach, jak i cat walku zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. Wśród damskiej i męskiej odzieży, obuwia i dodatków, będzie można znaleźć prawdziwe perełki inspirowane najnowszymi trendami.

Targi Mody Poznań: Dla wszystkich, którzy kochają modę

Dwudniowe święto trendów i najlepszych stylizacji, zbierze w stolicy wielkopolski grono najlepszych producentów i projektantów, zarówno z kraju, jak i z całej Europy. Każdy, kto odwiedzi targi będzie mógł zaopatrzyć swój butik i ubrać klienta od stóp do głów.

Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością również z uwagi na dostępność rozmiarów XXL oraz wyodrębnioną strefę EKO. Gdzie można znaleźć marki, dla których
przy produkcji ubrań ważna jest ekologia i zrównoważony rozwój. Ponownie, kwestia
ta zostanie omówiona podczas Kongresu Fachowców, czyli panelu dyskusyjnego,
który obejmuje dziedziny związane z modą, takie jak e-commerce, marketing, nowoczesne technologie oraz prawo.

Miasto żyje modą

Miasto Żyje Modą, to projekt „miejski”, towarzyszący targom. Jego głównym założeniem jest promocja projektantów, marek, miejsc oraz wydarzeń, które łączy jedno – moda i najnowsze trendy. W projekcie i towarzyszących mu eventach udział może wziąć każdy odwiedzający Poznań, a zwłaszcza osoby, których celem są Targi Mody Poznań. Będzie on świetnym uzupełnieniem targowej imprezy i z pewnością zaspokoi wiele modowych doznań.

W wydarzeniu udział biorą wszystkie, którzy propagują modę w szerokim ujęciu i bliskie jest im stwierdzenie, że modne może być dosłownie wszystko.

Targi Mody Poznań: Dla wszystkich, którzy kochają modę

Chcąc wykorzystać potencjał czasu, który odwiedzający targi spędzą w Poznaniu, pomysłodawcy projektu Miasto Żyje Modą, pokazują, że miasto jest po prostu modne,a ciekawy program może być dodatkową atrakcją i zachętą do przyjazdu.

W Centrum Kultury Zamek, będzie można zobaczenia wystawę pt. „Nieznany impresjonizm – Manet, Pissarro i im współcześni”, na której podziwiając dzieła mistrzów poznamy charakterystyczne dla nich tematy: portrety, życie nowoczesnego miasta, ale przede wszystkim, to co istotne z punktu widzenia mody, jakie trendy panowały w strojach z innej epoki.

Wszyscy, którzy będą chcieli się dowiedzieć jak budować kapsułową garderobę, mogą to zrobić na warsztatach COCO BOUTIQUE pt. „Capsule wardrobe w praktyce” ponadto dowiedzą się jak odpowiednio komponować zestawy by w pełni wykorzystać zawartość szafy. Butik zaprasza przez cały okres trwania wydarzenia, w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w sobotę 22 lutego od 10:00 do 14:00.

Kochających nocne życie CONFASHIONzaprasza nanocne zakupy i spotkanie po godzinach otwarcia w butiku przy Paderewskiego.

Miłośnicy talentu Anny Korytowskiej mogą się spotkać z projektantką w jej Atelier na Garbarach 17.02. o godz. 18:00 i podziwiać kolekcję ubrań.

Targi Mody Poznań: Dla wszystkich, którzy kochają modę

Poznań żyje modą… Miłośnicy sitodruku mogą uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Miszkomaszko -warsztaty drukowania koszulek. Każdy z uczestników ma możliwość przygotowania nadruku na własnej koszulce lub zakupienia bawełnianej torby na miejscu. Warsztaty odbędą się 22.02. w godzinach 12:00-14:00.

„Czego oczy nie widzą. Historia bielizny w XIX wieku”. Muzeum Historii Ubioru zaprasza na ekspozycję w dniu 20.02. o godz. 18:00. Uczestnicy Targów Mody Poznań mogą skorzystać ze specjalnej zniżki 25% na bilety.

Novamodazaprasza natydzień szalonych cen i rabatów na ubrania od projektantów, a dla osób, które mają ochotę na zakupy ze stylistką, wystarczy umówić się telefonicznie z Martą Rash.

Targi Mody Poznań: Dla wszystkich, którzy kochają modę

Biżuteria, ona zawsze budzi sporo emocji, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Oyca marka biżuteryjna przygotowała dla uczestników projektu dwa spotkania, podczas których będą mogli poznać tajniki projektowania biżuterii komercyjnej, sztuki złotniczej oraz biżuterii męskiej, koncentrując się na twórczości Mieczysława Gryzy. Będzie można również zwiedzić jego pracownię. Pierwsze spotkanie 18.02. o godz. 17:00 a drugie – 20.02. o godz. 18:00.

PATRIZIA ARYTON to marka istniejąca na Polskim rynku od 30 lat. Obecnie ubiera kobiety na całym świecie, a na potrzeby projektu, przygotowała dla klientek specjalną ofertę promocyjną. Wszystkich osób, które pokażą przy kasie bilet Targów Mody Poznań lub zarejestrują się na Kongres Fachowców 20 % zniżki.

Stary Browar to miejsce, które od zawsze łączy w sobie sztukę, handel i kulturę. W Galerii na Dziedzińcu Sztuki odbywają się liczne, międzynarodowe wystawy. Uczestnicy projektu będą mieli okazję zobaczyć obecną – „Daniel Lismore – Jestem Dziełem Sztuki”.

„Daniel Lismore jest chodzącym dziełem sztuki, którego tak znane osobowości ze świata mody jak Vivienne Westwood i Naomi Campbell oraz marki H&M, Mastercard czy Bulgari zapraszają do współtworzenia flagowych projektów. Jego wystawy zachwyciły Björk i Davida Beckhama. A to tylko początek długiej listy artystów i celebrytów, uznających Daniela Lismore’a za wybitnego i intrygującego artystę.

20.02 o godz. 17:00 odbędzie się wydarzenie dedykowane grupie gości Targów Mody Poznań i uczestników projektu Miasto Żyje Modą – oprowadzanie i spotkanie z artystą Danielem Lismorem na wystawie w Galerii na Dziedzińcu

Goście Targów Mody Poznań mogą skorzystać również z bezpłatnego zwiedzania wystawy w poniższych dniach/godzinach:

19.02 godz. 18:00-20:00

20.02 godz. 17:00-20:00

Do udziału w wydarzeniach uprawnia bilet na Targi Mody Poznań, lub rejestracja na konkretny dzień i godzinę poprzez adres e-mail: aleksandra.frankowska@grupamtp.pl

Osoby związane z branżą mody mogą już odebrać bezpłatną wejściówkę
na Targi Mody Poznań, rejestrując się na portalu www.mtp24.pl. A ci, dla których moda
to prawdziwa pasja i chcą również uczestniczyć w wydarzeniu, mogą kupić bilet na stronie www.tobilet.pl.

Jaka jest twoja reakcja?
Ale Super!
0
Ciekawy
1
Pomocny
0
Smutny
0

© 2019 magazynona.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.

Do Góry