Reklama

Jakie będzie dziecko urodzone 7 maja 2022 roku? Natal Chart

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Kinga Matłoka

Jakie będzie dziecko urodzone 7 maja 2022 roku? Natal Chart - Zdjęcie główne

Jakie będzie dziecko urodzone 7 maja 2022 roku? Astrologia | foto Kinga Matłoka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ONA MA MOC Słyszałaś kiedyś o Natal Chart? Jeśli nie - koniecznie przeczytaj, bo to coś więcej niż horoskop...

Zosia Wielebska pasjonuje się astrologią. Przygotowuje Natal Chart, czyli spersonalizowany układ planetarny. To opis, który dokładnie wyjaśnia jak następstwa planet itd. wpływają na daną osobę - jaki jest jej charakter, czego się boi lub co lubi robić.

Natal Chart dziecka urodzonego 7 maja 2022 roku

Zosia przedstawia nam przykładową analizę Natal Chart

Na załączonym obrazku widzimy wykres Natal Chart. Zosia stara się dość jasno i przyjemnie wytłumaczyć, jak można interpretować pokrótce Natal Chart. Stworzyła przykładowy wykres i na nim się opiera.  

Załóżmy, że 7 maja 2022 roku o godzinie 10 w Jarocinie rodzi się pewna osoba.  Co możemy o niej powiedzieć? 

- Jej znakiem Słońca, czyli potocznie mówiąc, znakiem zodiaku jest Byk. Słońce w astrologii reprezentuje ogólną osobowość, ego, świadomość, uwagę, witalność. 

Jaki dokładnie jest, więc Byk?

- Byk reprezentuje praktyczność, jedzenie, lenistwo, poczucie własnej wartości, cierpliwość, upartość (wybrane przykłady). Co to może mówić o naszej osobie? Całkiem możliwe, że nasza osoba charakteryzować się będzie upartością i nie będzie łatwo zmieniać swojego zdania. Możliwe, że będzie często narzekała i nie będzie lubić nadmiernego wysiłku. Osoby ze znakiem Byka w Słońcu lubią jeść, lubią próbować nowych potraw i poznawać nowe smaki. Byk to także znak sprawiania sobie przeróżnych przyjemności, rozpieszczania się. Co zauważyłam, Byki bardzo lubią po jakimś osiągnięciu lub ciężkim dniu, rozładować swój stres skupiając się na fundowaniu sobie tego co lubią - np. jedzenie słodyczy, domowe spa, wyjście do kina, pójście na siłownię. Byki także mają dość praktyczny styl myślenia, nie zawsze rozwodzą się nad drobnostkami i skupiają swoją uwagę na optymalnie najlepszym dla nich rozwiązaniu. Bardzo ich satysfakcjonuje, gdy jakaś rzecz działa i jest przydatna, a do tego pięknie wygląda. Byk przewodzi także pieniądzom, dlatego też albo nasza osoba bardzo ostrożnie się z nimi będzie obchodzić albo będzie ulegać pokusom i kupować przedmioty, bez większego zastanowienia.  

Czy można mieć też inne znaki zodiaku oprócz Byka?

- Tak, oczywiście. Znak Księżyca naszej osoby znajduje się w Raku. Księżyc przewodzi emocjom, uczuciom, podświadomości, jak wewnętrznie odbieramy nasze otoczenie. 

Co to oznacza?

- Rak przewodzi wrażliwości, humorzastości, uczuciom - dużo osób twierdzi, że znak Raka jest najbardziej emocjonalnym znakiem zodiaku, trosce (przykłady). Zachodzi tu ciekawe zjawisko, ponieważ każdy znak zodiaku ma przewodnika w postaci planet, Słońca lub Księżyca. W Natal Charcie naszej osoby, Księżyc znajduje się w znaku, któremu przewodzi, czyli w Raku. Co to oznacza? Gdy planety znajdują się w znakach, którym przewodzą, wzmaga to wpływ danej energii na osobę. Nasza osoba, może być niezwykle emocjonalna - każda emocja, którą odczuwa jest łatwo zauważalna. Co więcej, nie dość, że emocje odczuwane są bardzo intensywnie, często się zmieniają. Najmniejsze wydarzenie może wpłynąć na nastrój naszej osoby – w pewnym momencie nasza osoba może być bardzo radosna, by później kipieć ze złości. Emocje mogą łatwo wpływać na otoczenie. Duża ekspresywność emocji może wywierać duży wpływ na ludzi, którym może udzielić się nastrój naszej osoby. Nasza osoba być może również będzie potrafiła się wczuć w emocje innych, dając im niezwykłe poczucie zrozumienia i opieki. Umiejscowienia Raka często charakteryzują się dużą troską wobec swoich najbliższych - dają im poczucie bezpieczeństwa, zainteresowanie, szczerą chęć pomocy. Niektórzy astrologowie twierdzą, że Rak często wykazuje matczyne cechy - być może dlatego, że Księżyc, który przewodzi Rakowi, reprezentuje również postać matki.  

Tłumacząc dalej Zosia zauważa, że w Natal Charcie naszej osoby, Merkury znajduje się w strefie Bliźniąt. 

- Merkury przewodzą komunikacji, logice, intelektowi, rozmowom (przykłady). Bliźnięta przewodzą rozmowie, nauce, niepokojowi wewnętrznemu, przystosowaniu się, ciekawości, plotkom (przykłady). Tu również obserwujemy relacje planety przewodnika ze swoim znakiem, gdyż Merkury przewodzą właśnie Bliźniętom i Pannom. Rozmowy z naszą osobą mogą być bardzo barwne i interesujące. Możliwe, że nasza osoba bardzo łatwo będzie rozpoczynać rozmowy i będzie dbała o jej jakość. Nawet pogaduchy o bardzo zwyczajnych sprawach mogą okazać niezwykle umilająca czas pogawędką. Nasza osoba być może będzie bardzo łatwo dobierała słowa i sama będzie lubić dużo mówić. Jakiekolwiek czytanie tekstów, książek, które ją interesują, będzie utrwalać jej wiedzę na wiele tematów, przez co nasza osoba będzie zdobywać wiele cennych informacji, które mogą jej się później przydać. Dociekliwość i ciekawość pozwolą naszej osobie nie ulegać fałszywym informacjom, całkiem możliwe, że z łatwością wyczuje, gdy ktoś będzie ją okłamywał. Nasza osoba będzie mogła się wydawać zbyt szczera i wścibska - to dlatego, że może nie wyczuwać, że dane słowa mogą kogoś zranić lub rozzłościć (nie będzie się skupiać na tym, jak ktoś może odebrać jej słowa) oraz naturalna ciekawość naszej osoby może często zaburzać strefę komfortu innych osób.  

Później Zosia wyjaśnia mi, że w dalszej kolejności mamy planetę Wenus, która znajduje się w Baranie.

- Wenus to planeta miłości, relacji, związków, różnych umów, piękna, harmonii (przykłady). Baran przewodzi impulsywności, przywództwu, odwadze, energetyczności (przykłady). Nasza osoba może być niezwykle otwarta na innych. Możliwe, że jej relacje z innymi będą się opierać na wspólnych wypadach, wycieczkach, przygodach. To umiejscowienie sprawia, że nasza osoba zawsze będzie stawać w obronie najbliższych. Będzie w stanie się poświęcić dla najbliższych. Nasza osoba możliwe, że swoje uczucia wobec innych przejawiać będzie poprzez czyny. To umiejscowienie również sprawia, że nasza osoba może być niepewna tego czy nie jest uciążliwa dla innych przez swoją niesamowitą chęć zawsze bycia dla nich i przy nich. Nasza osoba może być cenną przyjaciółką dla innych, niezwykle oddaną i lojalną, jednak domagająca się zapewniania, że jest wystarczająca i wartościowa.  

Widzę tam Mars. Gdzie On się znajduję?

- W Rybach. Mars przewodzi pożądaniu, dążeniu do celu, akcji, agresji, działaniu (przykłady). Ryby przewodzą snom, wyobraźni, współczuciu, bujaniu w obłokach (przykłady). Całkiem możliwe, że nasza osobowa może być dość wycofana. Do wielu sytuacji może podchodzić z pewną rezerwą i niepewnością. Nasza osoba może zawsze się obawiać, jak poradzi sobie z daną sytuacją, sprawą, konfliktem. Pomimo dużej chęci podjęcia jakiś działań, często będzie się z tego wycofywać. To umiejscowienie sprawia, że nasza osoba nie będzie do końca pewna czy jej działania są czymś potrzebnym. Być może często będzie stała z boku i obserwowała dane sytuacje, nie podejmując własnych działań. Nasza osoba powinna bardziej sobie zaufać i bardziej zdecydowanie podchodzić do spraw, które ją trapią.  

Czy to wszystko?

- Oczywiście, że nie. Moglibyśmy kontynuować dalsze opisywanie planet i rozszerzanie ich charakterystyk, moglibyśmy przyjrzeć się Domom w astrologii, tak jak i aspektom i stopniom. Ten mały, krótki i luźny opis ma uświadomić nas wszystkich, ile rzeczy składa się na naszą osobowość! Wielu wciąż nie wie jak naprawdę wygląda astrologia i mam nadzieję, że wykorzystałam okazję, aby pokazać, że jest to coś o wiele bardziej głębokiego niż mogłoby się wydawać.

To przykłady opisów planet i znaków, które składają się na naszą osobę, jakie podała mi Zosia. Możemy z tego opisu wyczytać jakie będzie dziecko, które urodzi się 7 maja 2022 r. Zosia przygotowuje takie Natal Chart dla wielu znajomych. Więcej o jej pasji dowiecie się już wkrótce w wywiadzie z młodą pasjonatką astrologii!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy