Reklama

Kandydatki w Plebiscycie Super Ona

Opublikowano:
Autor:

Kandydatki w Plebiscycie Super Ona  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ONA MA MOC Mamy już listę. Kandydatki w Plebiscycie Super Ona to niezwykłe, wspaniałe kobiety, które zostały zgłoszone przez osoby, które chcą im podziękować. Za pracę, pomoc, uśmiech, za robienie dużo ponad to, co trzeba… Za to, że są, a dzięki nim, życie wielu ludzi jest piękniejsze.

Przez kilkanaście dni prosiliśmy Was o zgłaszanie wspaniałych kobiet do naszego Plebiscytu Super Ona. I oto jest ten dzień, kiedy znamy je wszystkie

Plebiscyt Super Ona – zgłoszenia

Zgłosiliście 30 pań, ale nie wszystkie wyraziły zgodę i chęć brania udziału w naszym plebiscycie. Ostatecznie o tytuł Super Ona rywalizuje 27 wspaniałych kobiet.

Panie rywalizują o tytuł Super Ona, ale prawda jest taka, że już samo zgłoszenie jest bardzo dużym wyróżnieniem. Szczególnie ważne są również słowa na temat naszych kandydatek, które popłynęły od osób zgłaszających.

 
Już dziś zapraszamy wszystkie Panie na uroczystość przyznania tytułu Super Ona, która odbędzie się w Kawiarni Filmowa w Jarocinie.

Na finalistki czekają wspaniałe nagrody. Również dla osób, które oddają najwięcej będą głosów mamy najmodniejsze portfele od Pauliny Schaedel

Kandydatki do Plebiscytu Super Ona

Poniżej publikujemy zdjęcia kandydatek z fragmentami nominacji jakie otrzymały.

BOGUMIŁA JAKUBOWSKA

Wspaniała szefowa, wyjątkowa kobieta. Emanuje ciepłem i uśmiechem. Wyróżniona tytułem Rzemieślnika roku, od pięćdziesięciu lat prowadzi pralnię w Pleszewie.

W tym czasie naukę pobierało tam 41 uczniów, z tego 25 zdobyło papiery czeladnicze  Firma Jakubowskich wpisała się na stałe w krajobraz Pleszewa i okolicy. A pracownicy czują się tam jak w domu. 

kandydatki w plebiscycie super ona

AGNIESZKA ZBAWIONA

Cudowna kobieta, mama dwójki dzieci. Pomaga innym ludziom, otacza miłością każdego człowieka. Jest cenniejsza niż złoto i diamenty całego świata. Jetem dumna, że jest moją mamą.

MAGDALENA KAROLCZAK

To dziewczyna z mojego miasta. Od kilku lat prowadzi bloga „Pomyslodwrotnie”, jest szczera w tym co robi. Zawsze chętnie udzielą się charytatywnie, organizuje zbiórki. Jest mamą dwójki dzieci, ale dla innych robi także bardzo dużo. Ostatnio jest głośno o jej nowym projekcie, wydarzeniu dla rodziców, na które zaprosiła mnóstwo znanych blogerów.

kandydatki w plebiscycie super ona

WERONIKA RATAJCZAK

Mama trójki dzieci. Prowadzi z mężem gospodarstwo. Oddana sercem i duszą temu, co robi. Cierpliwa i pomocna.

kandydatki do plebiscytu super ona

ALICJA PLĄSKOWSKA

Wulkan kobieta! Anioł o złotym sercu. Znajdzie czas dla każdego, wysłucha, doradzi. Pomaganie innym sprawia jej ogromną radość. Nie jest ważne czy to osoba samotna potrzebująca wsparcia na święta, czy bezdomny na dworcu proszący o pomoc, czy matka samotnie wychowująca dzieci i potrzebująca ubrań dla nich. Wszyscy którzy są w potrzebie,pomoc otrzymają. Czuła,troskliwa,myśląca o innych.

BEATA DĄBROWICZ

Moja mama jest wyjątkową osobą. Mimo fizycznej pracy jest zawsze uśmiechnięta, służy pomocną, radą Wspiera mnie w każdej chwili, doradza w decyzjach.
Jest bardzo wyrozumiała – gotuję najlepsze obiady, a szczególnie robi najlepszą na świecie kapustę! Chociaż jest zmęczona nigdy nie daje tego po sobie poznać .

EWA DROZD

Kobieta anioł choć piekielny. Zawsze pomoże, doradzi, czasem opieprzy, ale gdyby nie jej rady moja rodzina byłaby niekompletna. Choć nie zawsze nam było po drodze, ale dziękuję. Więcej takich przyjaciół.

BEATA KOPASZEWSKA

Wspaniała kobieta o dużym sercu.  Nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu.Wyrozumiała, ma dobre podejście do dzieci. Nagrodzona medalem w Plebiscycie  Nauczyciel na medal. Uważam, że to kobieta anioł.

ELŻBIETA DUSZYŃSKA

Moja mama to wyjątkowa kobieta, która po pokonaniu ciężkiej choroby jakim jest rak piersi nie poddała się. Walczyła dla mnie i mojego młodszego brata. Obecnie opiekuje się schorowaną babcią, swoją mama. Jest także aktywną osobą w Klubie Amazonka Jarocin. Mimo tego, że nie może już wykonywać swojego zawodu przez przebytą chorobę, ciągle się doszkala. Zawsze można na nią liczyć.

RENATA GĄBKA-NOWAK

Kobieta, która nigdy się nie poddaje przeciwnościom, zawsze z uśmiechem na twarzy, mimo wielu trudności idzie odważnie przed siebie.

ANETA SIERACKA

Zgłaszam kandydaturę wspaniałej kobiety, która jest mamą 3 dzieci, pisze książki, pracuje zawodowo i jest dobrym człowiekiem.

EWELINA BEDNAREK

Zawsze chętna do pomocy! Mała zwariowana kobietka. Zaraża swoim pozytywnym nastawieniem do świata i dystansem do siebie. Bez względu na to co by się działo, wyciągnie pomocną dłoń.

IZABELA PIOTROWSKA

Nasza wspaniała koleżanka mieszka w Witaszycach wraz z synami, których wychowuje sama po rozwodzie .Na pewno wiele osób ja kojarzy ze względu na tragedię jaka ją spotkała w grudniu 2019 r., pożar jej domu, a już sądziliśmy że limit nieszczęść wyczerpała

Ale Iza nie załamała się, nie mając sama zbyt wiele i tak nadal pomagała i pomaga innym potrzebującym. Bardzo zaangażowana w pomoc chorym dzieciom, bierze udział w licznych licytacjach, zorganizowała zbiórkę nakrętek na rzecz chorego męża naszej koleżanki Poznałyśmy  się w pracy kilka lat temu, jest wspaniała.

MONIKA NIEMCZYK

Monika od kilku lat wspiera Fundację Ogród marzeń z Jarocina. W tym roku organizuje już szóstą edycję swojego zlotu charytatywnego, który odbywa się w Żerkowie i jest skierowany do miłośników motoryzacji. Akcja ma charakter non-profit, a Monika bardzo dużo czasu poświęca na organizację i dopracowanie spotkania.

Chciałbym ją w jakiś sposób nagrodzić za czas i trud włożony w działalność Fundacji oraz realizację swojej pasji, którą od kilku lat wspaniale udaje jej się łączyć z pomocą innym. 

MAŁGORZATA SZKIEŁKA

Zmienia na lepsze życie wielu kobiet w Rawiczu. Od kilku lat prowadzi Centrum Fitnessu i Fizjoterapii Sport&Med. Tu dzieje się magia, bo Gośka jako fizjoterapeutka pomaga wrócić do zdrowia, a jako instruktor fitness, trener personalny i dietetyk – do formy.

Do jej klubu dziewczyny przychodzą z różnych pobudek: jedne chcą schudnąć, inne poprawić swoją samoocenę, kolejne walczą o zdrowe ciało, a są i takie, które muszą rozładować emocje. Wszystkie są przez Małgosię motywowane i wspierane. Jest wzorem do naśladowania. Gośka to także wspaniała mama, żona, przyjaciółka.

ANNA TANIUKIEWICZ

Jest właścicielem sali zabaw w Rawiczu. Pełna energii, ambitna przedsiębiorcza dająca radość dzieciom. Uczy tańca w grupie tanecznej KIDS DANCE, sprawia, że na dziecięcych twarzach pojawia się uśmiech. Każde wydarzenie zorganizowane .  Wspaniały animator zabaw dziecięcych.

HALINA OLEJNICZAK

Mocno zaangażowana w problemy środowiska i pomocy osobom potrzebujący, także jako pielęgniarka środowiskowa. Zdarza się, że poza wpływaniem na systemowe rozwiązania w samorządzie lokalnym, wspiera osobiście swoim tzw. groszem poprzez zakupienie pożywienia niejednemu biedaczkowi, bez zbytniego wnikania w uwarunkowania społeczne tegoż delikwenta. Ponadto pani Halina Olejniczak aktywnie uczestniczy w Stowarzyszeniu charytatywnym działającym przy tutejszej parafii.

LUCYNA ROSZAK

Koordynatorka Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie. Wulkan energii, ogromne serce, wspaniała wrażliwa kobieta i dobry człowiek. Oddana pracy i ludziom.

EWA SIEKIERSKA

Koordynatorka „Olimpiady Senioralnej” i inicjatorka „Pierwszej Senioriady Powiatu Pleszewskiego”, aktywnie działająca na rzecz seniorów, została wybrana Pleszewianinem Roku 2018. 

MIECZYSŁAWA PLEWA

Wieloletnia prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Sowach. nagrodzona tytułem „Osobowości roku” bez reszty oddana pracy na rzecz społeczności lokalnej.

WIESŁAWA ŚWIERZEWSKA

Inicjatora  KLAR – Kawcze Lokalnie Aktywnie Razem stowarzyszenia, które ma na celu integrować mieszkańców gminy Bojanowo i proponować im różne formy spędzania wolnego czasu. Tryskająca pomysłami i niespożytą energią.

DARIA HOJAK

Właścicielka Centrum Zdrowia i Urody Gostyń. Dba o to, by inne kobiety cieszyły się  młodym wyglądem oraz zgrabną sylwetką. Cechuje ją pełen profesjonalizm, który łączy z pasją do pracy.

JÓZEFA GRYGIEL

Zawsze uśmiechnięta, babcia pięciu wnuczek i mama dwóch córek. Prezes Jarocińskich Amazonek. Z całego serca wspiera kobiety, nie tylko te po chorobie nowotworowej. Niespożytą energię wykorzystuje na organizację spotkań i wycieczek dla członkiń koła.

EWA SŁUPIANEK

Jest bardzo ciepłą i serdeczną  osobą ! Kiedy się ją o coś poprosi zawsze stara się pomóc jak może. Wygrała walkę z rakiem. Może nikogo nie uratowała, nie przeszła maratonu, ale dla mnie i dzieci jest wzorem. Jest naszą bohaterką- zwłaszcza dla swoich wnuczek. To moja ukochana teściowa i chciałabym co dzień widzieć jej uśmiech. 

URSZULA KORZYNIEWSKA

Ula jest nie tylko wyjątkową kobietą, ale matką oraz partnerką. Zawsze pełna pozytywnej energii, zaraża uśmiechem, motywuje innych do działania. Doskonale pokazuje, że „jak się chce”, to można góry przenosić. Wzór do naśladowania, przesympatyczna kobieta.

KINGA KOZŁOWSKA

Fizjoterapia i fitness, to jej pasja i miłość, którą zaraża inne kobiety. Niesamowita energia, pogoda ducha i aktywność. Wzór do naśladowania dla wielu z nas.

 

AGNIESZKA BORKIEWICZ

Agnieszkę w Jarocinie zna pewnie każdy. Kojarzy się z kulturą, dobrą książką i sztuką. Jest inicjatorką wielu działań związanych z tym dziedzinami. Zawsze chętna do pomocy i współpracy. Niesamowicie aktywna i energiczna osoba, czasem można odnieść wrażenie,że jest w JOK-u i w Kamienicy Kultury w tym samym czasie. Wspaniały szef, wspierający i motywujący do pracy.

Jak możesz głosować

Zachęcamy do głosowania w naszym Plebiscycie. Każdy wysłany sms przybliża Twoją ulubioną kandydatkę do zdobycia tytułu Super Ona. Ty również dzięki wysłanym smsom możesz otrzymać nagrody. Dla dziesięciu osób, które wyślą najwięcej sms-ów mamy zaproszenie na imprezę finałową naszego Plebiscytu. Trzy pierwsze osoby otrzymają dodatkowo najmodniejsze portfele od Pauliny Schaedel.

Jak zagłosować na swoją ulubioną kandydatkę i wysłać poprawnie sms.?

 
Wysyłając sms pod numer 72601 o treści ona. numer kandydatki ( np. ona.29) koszt jednego sms-a  to 2,46 zł z VAT.

Głosowanie trwa od  25.02 do 8.03.2020 roku do godziny 20:00.

Warto śledzić stronę Magazynu Ona i profil Fb, gdyż będzie okazja do zdobycia punktów bonusowych dla swojej kandydatki.

Ogłoszenie wyników i Wielki Finał odbędzie się 13.03. 2020 roku w Kawiarni Filmowa w Jarocinie.

Nagrody dla finalistek:

Super Ona: otrzyma zabiegi o wartości 5 tys. złotych od Salonu Dori Diamond
Drugie miejsce: 500 zł od Robimy Imprezy.eu
Trzecie miejsce: Torebka Paulina Schaedel i niespodzianka od Elevenstory

Nagrody dla głosujących:
Dla trzech osób, które wyślą największą liczbę sms-ów w naszym plebiscycie czekają niezwykłe prezenty od Pauliny Schaedel. Dziesięć osób otrzyma zaproszenia na Wielki Finał Plebiscytu Super Ona.

Aby śledzić wyniki obserwuj nas na Facebooku

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy