Reklama

Magiczny horoskop na cały 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Magiczny horoskop na cały 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

HOROSKOP Zastanawiasz się jaki będzie rok 2023? Mamy dla Ciebie wyjątkowy horoskop przygotowany przez Astrologa Macieja. Zapraszamy do przeczytania horoskopu dla każdego znaku zodiaku na kolejne 12 miesięcy.

Horoskop na cały 2023 rok - BARAN (21 III - 19 IV)

Rok 2023 będzie Ci sprzyjał w wytyczaniu nowych kierunków działalności oraz interesującym pomysłom i realizowaniu fantastycznych pasji. To będzie czas osiągania ambitnych celów i zdobywania nowych obszarów działalności. Rozwiniesz skrzydła i z determinacją zawalczysz o sukcesy, by w końcu zdobyć to, czego pragniesz.
Z lekkością będziesz pokonywał trudności i bariery, a te już same w sobie będą zwycięstwem na drodze kariery. Przełamiesz swoje słabości, choć nie przyjdzie Ci to łatwo. Każde osiągnięcie będzie napędzało Cię do dalszych zmagań i zmotywuje do działania. Bądź spokojny o finanse. Merkury będzie czuwał, by Twój portfel nigdy nie był pusty, a konto zawsze zasobne. Jednakże nic samo nie przyjdzie. Cały czas pamiętaj, że losowi trzeba pomagać. Bądź aktywny, kreatywny, odpowiedzialny i zdyscyplinowany.
Po 25 lutego każda praca zacznie przynosić sukcesy. Po urodzinach poczujesz jeszcze większy przypływ energii. To będzie okres najbardziej intensywnego życia w całym roku. Wykorzystaj każdą chwilę i każdą szansę. Nawet najbardziej szalone pomysły mogą przeobrazić się w doskonałe projekty. Osiągnięcia posypią się lawinowo. Tylko od Ciebie zależy, czy skala sukcesów zadowoli Twoje oczekiwania. Właśnie w tym okresie skoncentruj swoje działanie.
W październiku mogą się pojawić kłopoty z podejmowaniem decyzji życiowych. Jesienią zrezygnuj z podejmowania ważnych kroków, które mogłyby rokować na przyszłość. Wakacyjne miesiące powinieneś spędzić z dala od domu. Wyjazdy i egzotyczne wycieczki pozwolą Ci na odetchnięcie od zakazów, nakazów i zamknięcia w czterech ścianach, bo osoby spod znaku Barana znoszą je szczególnie źle. W tym czasie korzystaj ze środków finansowych zgromadzonych w pierwszej połowie roku. Urlop, nawet kosztowny, należy się każdemu z Was. Może w ten sposób łatwiej będzie Ci uniknąć nieporozumień i kłótni w życiu osobistym, bo układ planet będzie w tym czasie im sprzyjał. Sprytny Baran ominie i przeskoczy okazje do sporów, bo zgoda jest jedną z największych wartości, jaką sobie ceni.
W sferze prywatnej swoje działania skieruj na miłość, rodzinę i dom. Osoby samotne będą powściągliwe w poszukiwaniach swojej drugiej połowy. Liczne nowe znajomości oraz związki zawarte w tym roku nie będą trwałe.

Horoskop na cały 2023 rok - BYK (20 IV - 20 V)

Chociaż od urodzenia nie lubisz zmian, szczególnie, kiedy następują szybko, to w tym roku może być inaczej, gdyż po okresie przymusowych ograniczeń wyzwoli się w Tobie ogromna energia i siła do zmieniania wszystkiego, co się da. Od przemeblowania pokoju, poprzez remont, do rozpoczęcia budowy domu. Od zmiany stanowiska pracy do podjęcia decyzji o zmianie miejsca zamieszkania związanej z nową pracą. Po drodze może być jeszcze decyzja o sprawdzeniu swych sił we własnej firmie albo (i) podjęcie dodatkowego, ciekawego zajęcia. Nie rozpoczynaj działania na oślep, bez konkretnego planu. Spokojnie przemyśl każdy ruch.
W lipcu możesz zagrać w totolotka czy w inną grę, albowiem w tym miesiącu szczęście będzie Ci wyjątkowo dopisywało. Wszystko, co istotne masz teraz w zasięgu ręki i nie martw się, że z czymś nie zdążysz. Rok jest długi! Pragmatyczne podejście do spraw życiowych pozwoli Ci pokierować swoim losem we właściwy sposób. Każdy problem będzie Ci wyzwaniem i okazją do sprawdzenia swoich umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
Dotąd często spełniałeś oczekiwania innych, więc pora na odmianę i częściej pamiętaj o sobie. Przypomnisz sobie o swoim przeznaczeniu. Odezwą się skrywane od dawna ambicje i zapragniesz realizować plany, o których być może już zapomniałeś. Jeśli są nadal aktualne i uznasz je za dobre, to nie zastanawiaj się zbyt długo i nadaj im tempo. Teraz znajdziesz dla nich szansę na urzeczywistnienie, a dla siebie na spełnienie marzeń z przeszłości.
W niektórych Bykach obudzi się powołanie do różnych ról. Wystarczy wczuć się w głos serca i iść tą drogą. Premiowane będzie założenie rodziny i posługa dla drugiego człowieka. Dobrze byłoby, gdybyś zrezygnował z dotychczasowej (też wrodzonej) opinii o swojej samowystarczalności i niesamowitej zaradności. Choć to w dużej części prawda, to wiedz, że masz wokół siebie mnóstwo życzliwych ludzi, którzy zawsze są gotowi pospieszyć Ci z pomocą.
Ten rok dla Byków będzie najlepszym czasem dla miłości, szczególnie dla par z dłuższym stażem. W drugiej dekadzie maja bardzo bliska sercu osoba spełni Twoje osobiste marzenie. Będziesz otwarty na nowe znajomości, ale głównie zawodowe i towarzyskie. Na nowy, trwały związek nie masz dużych szans. Dlatego doceniaj osiągniętą już stabilizację uczuciową. Żadnych flirtów ani skoków w bok.

Horoskop na cały 2023 rok - BLIŹNIĘTA (21 V - 20 VI)

Zdobądź się na tyle samozaparcia, abyś w ten rok wszedł przebojowo, z niesamowitym zapałem. Od pierwszych dni będziesz konsekwentnie i z powodzeniem realizował swoje plany. Złap wiatr w żagle, zmień kurs na lepszy i daj się ponieść fantazji. Dzięki kreatywności i nowym pomysłom stać Cię na odmianę w różnych dziedzinach życia. Staraj się konsekwentnie dotrzymywać obietnic wobec innych, a jeszcze ważniejsze - wobec siebie. To Ty jesteś ważny!
W stosunku do otaczających Cię ludzi pozwól sobie na więcej luzu. Nie musisz wszystkim się podobać i przytakiwać każdemu dla świętego spokoju. Masz swój rozum i jak zajdzie potrzeba, postaw się i broń swoich racji. Nie daj się naciągnąć na kolejną pożyczkę, skoro poprzedniej nie spłaciłeś.
Bądź ostrożny w inwestycjach, bo czasy są niepewne. Możesz mieć jednak pewność, że dasz z siebie wszystko, by ten rok był dla Ciebie i Twoich bliskich lepszy. To wynika z Twojej natury, że poświęcisz wiele, aby wszystkim było lepiej. Właśnie! To, że wszystkim nieraz będzie przyprawiało Cię o frustrację. Musisz pogodzić się z tym, że nie zawsze tak się da. A poza tym, czy warto poświęcać się i uszczęśliwiać kogoś na siłę. Czasem trzeba dać innym szansę na życie według ich własnej koncepcji, choćby nawet popełniali błędy. Może wolą samodzielnie podejmować decyzje, brać za nie odpowiedzialność i uczyć się na swoich błędach? Z Twojej strony wystarczy, że ostrzeżesz, poradzisz, ale resztę zostaw każdemu. Niech żyje tak, jak sam zaprojektował. A ewentualne pomyłki nauczą odpowiedzialności za swoje decyzje i czyny. W końcu nauka wypływająca z konstruktywnych wniosków jest bardzo efektywna. Każdy ma prawo do błędów. Ty także.
Ważne, abyś nie mylił się zbyt często. Wszystkie istotne sprawy najpierw poddaj głębokim przemyśleniom. Najczęściej będziesz mógł polegać na swojej intuicji, a w razie wątpliwości, zawsze możesz liczyć na kogoś z otoczenia, bo w tym roku otrzymasz dużo wsparcia. Osobom życzliwym inni będą sprzyjać, jakby chcieli odpłacić za dobro od nich otrzymane.
Ważne miejsce w Twoim sercu zajmie rodzina. Niektórzy wejdą w nowe związki, inni zbudują przytulne gniazdko i podejmą decyzję o potomstwie.

Horoskop na cały 2023 rok - RAK (21 VI - 22 VII)

Wielu ludzi uważa, że rok przestępny zawsze bywa trudny. Taki rok masz już za sobą. W bieżącym Raki mogą osiągnąć szczyt swoich możliwości. Księżyc - planeta, która się Tobą opiekuje, umożliwi rozwój i otwarcie na korzystne zmiany. W dobie pandemii wiele osób doszło do wniosku, że to czas na zmianę kierunku kariery i przekwalifikowanie się.
Ten rok sprzyja Rakom w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju w sferze zawodowej, a układ planet pomoże Ci właściwie pokierować drogami kariery. Będzie Cię cechowała wyjątkowa kreatywność i zapał do realizacji interesujących pomysłów. Czy to na niwie zawodowej, czy prywatnej, wszędzie będziesz tryskał niesamowitą energią i zarażał otoczenie swoim zapałem do działania.
Sam początek roku nie będzie łatwy, bo będzie Cię kusiło, by rozpamiętywać stare błędy z przeszłości. Zamartwianie się do niczego dobrego nie prowadzi, a tylko tłumi energię i psuje nastrój. Frustracje zamień na innowacyjne pomysły. Zrozumiesz, że niepotrzebnie tyle narzekałeś, bo odkryjesz dla siebie wiele możliwości. Rozwój zawodowy zapowiada się stabilnie, bez większych wzlotów, ale też bez kłopotów.
Wzmocnisz swoją pozycję zawodową, jeśli zdecydujesz się na rozszerzenie swoich kompetencji. Pomimo braku większych problemów, ciężka praca Cię nie ominie. Osiągaj swoje cele, ale nie za wszelką cenę. Wystrzegaj się ryzykowanych pomysłów, a nowatorskie rozwiązania dokładnie przemyśl przed ich wprowadzeniem w życie. Postaraj się znaleźć więcej czasu dla siebie, a odkryjesz w sobie predyspozycje i talenty, o których może dotąd nie miałeś pojęcia. W ferworze świąt i uroczystości będziesz miał okazję i pośmiać się, i zabawić.
Będziesz duszą niejednego towarzystwa. Przypomnij sobie aktualne dowcipy, byś miał czym zaskoczyć biesiadników. Przy okazji nawiążesz nowe kontakty, zdobędziesz przyjaciół. Przekonasz się, że zawsze będziesz miał na kogo liczyć. W drugiej połowie roku wpłynie trochę dodatkowej gotówki na Twoje konto. Sprawy materialne nigdy nie były dla Raków priorytetowe. Teraz fortuna będzie Ci sprzyjać, lecz tego w pełni nie docenisz. Urodzeni pod innymi znakami bardziej od Raków by się z tego dobrobytu cieszyli.

Horoskop na cały 2023 rok - LEW (23 VII - 22 VIII)

Postaraj się, by wejście w nowy rok było pełne optymizmu i nadziei, że będzie dobrze, dużo lepiej. Musi być, bo układ planet to przewiduje. Tam, gdzie cokolwiek będzie zależało od Ciebie, nie przepuścisz okazji, aby aktywnie wejść w rytm wydarzeń. Na wiele spraw będziesz miał swój wpływ. Postarasz się dołożyć dobrą cegiełkę do wspólnej konstrukcji.
Najbliższe dwanaście miesięcy przyniesie Ci sporo satysfakcji. Chociaż będziesz musiał nieraz ciężko zapracować na nią, to jednak uczucie zadowolenia z osiągnięć nie ma sobie równych i szybko zapomnisz o wysiłku, jaki musiałeś włożyć. Walcz wytrwale ze swoimi słabościami i z nieuzasadnionym lękiem, który krępuje Twoje pozytywne myślenie. Dzięki temu uda Ci się odnieść coraz więcej zwycięstw w trudnych sprawach.
Cały rok będziesz ewaluował w swoim rozwoju zawodowym i osobowościowym. Zaplanuj, jaki obrać kierunek działania, gdzie znaleźć miejsce dla siebie, w co zainwestować nie tylko pieniądze, ale swoją wiedzę, kompetencje i doświadczenie zawodowe. Wykażesz się zdolnością poprawiania wszystkiego wokół, również siebie. Być może poczujesz się nieswojo w swoim ciele. Musisz znaleźć sobie antidotum na dotychczasową kwarantannę.
Dla komfortu psychicznego (fizycznego również) zacznij ćwiczyć, choćby przy filmie treningowym, których jest sporo w Internecie. Pochłonie Cię jakaś pasja, dla której gotów jesteś poświęcić się nawet kosztem potrzeb rodziny.
Z nadzieją i optymizmem podejdziesz do spraw rodzinnych. Pamiętaj, aby nie zaniedbywać domowych obowiązków. Od września pozytywne zmiany w życiu osobistym dodadzą Ci skrzydeł i nowej energii do działania. Śmiało i pewnie będziesz mógł stąpać po twardym, bezpieczniejszym gruncie.
Wielu singlom życie przewróci się do góry nogami. Czeka Cię zwariowana miłość, która przekształci się w trwały związek. Wielu scementuje go na ślubnym kobiercu już w tym roku. Wielu też zdecyduje się na powiększenie rodziny, a osoby z niesformalizowanych dotychczas związków ochoczo założą obrączki. Decyzje podjęte w tym roku będą miały dalekosiężne skutki, więc wpierw dobrze zastanów się i nie kieruj się chwilowymi emocjami, bo to zazwyczaj zły doradca.

Horoskop na cały 2023 rok - PANNA (23 VIII - 22 IX)

Zapowiada się naprawdę dobry rok. To czas korzystny dla osób ambitnych i pracowitych, które wiedzą, czego chcą. Prawie wszystkie Panny, które osiągnęły stabilizację zawodową, są zadowolone z pracy, więc nie będą chciały jej zmieniać. Te, które pracują w zespole, często wyręczały innych i to należałoby w tym roku poprawić. Naucz się lepiej rozdzielać obowiązki, by każdy odpowiadał za swoją część.
Ten rok nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom i szukaniu nowej pracy. Na przełomie zimy i wiosny splot niekorzystnych wypadków może znacznie Ci utrudnić realizację planów. Na szczęście potrafisz szybko znaleźć awaryjne wyjście z sytuacji i tak pokierować obrotem spraw, aby potoczyły się z jak największą korzyścią dla Ciebie. To się potwierdzi już w kwietniu, kiedy osiągniesz najlepsze rezultaty w pracy.
Twoje wysiłki zostaną docenione przez przełożonych, a awans i idąca za nim podwyżka znacznie poprawi sytuację materialną. Ponadto możesz spodziewać się przypływu gotówki z innych źródeł niż praca zarobkowa. Pod względem finansowym to będzie udany, beztroski rok. Dzięki rozsądnemu gospodarowaniu będzie Ci się żyło całkiem dostatnio. W listopadzie pomyślnie zamkniesz ważne projekty i znowu będą duże pieniądze. Z ulgą wybierzesz się na urlop.
Pod koniec roku zwolnij tempo, a swoją aktywność w sferze materialnej ogranicz do planowania. Często w ciągu roku znajdziesz się w centrum zainteresowania. Będąc na świeczniku, postaraj się zachować rezon i czar. Urok osobisty nieraz ułatwi Ci kontakty z ludźmi i szybciej sfinalizujesz ważne zlecenia. Bez problemów będziesz spełniała marzenia osobiste. Wielu z Was zdecyduje się na niezależność.
Młodzi wyprowadzą się od rodziców, a szczęściarze zamieszkają w swoim domu. Osoby będące w stałych związkach rozpoczną samodzielne życie na własny rachunek i osiągną więcej niż w pojedynkę. To będzie czas sprzyjający głównie tym działaniom, które będą oparte na wzajemnym zaufaniu i życzliwości. Sprawdzi się przysłowie, że nic tak nie buduje jak zgoda. W sferze emocji zapanuje spokój i harmonia. Będziesz decydentką w wielu istotnych sprawach. Oczekując akceptacji, sama także staraj się szanować niezależność i zdanie innych.

Horoskop na cały 2023 rok - WAGA (23 IX - 22 X)

Rok 2023 przyniesie Wagom wiele korzystnych zbiegów okoliczności, które przyczynią się do łatwiejszego sięgania po sukcesy w różnych dziedzinach. Los obdarzy Cię niesamowitą energią i zdecydowaniem. Na ten rok zaplanowałaś sobie osiągnięcie stabilizacji materialnej i dołożysz wszelkich starań, by ten cel osiągnąć. Czasem w głębi duszy rozsądek będzie walczył z poczuciem beztroski. Trzeba podkreślić tę ostatnią cechę, bo dotąd często brak zdecydowania przysparzał Wagom pewnych problemów, zwłaszcza w relacjach z bliskimi.
Teraz postaw na szczerość! Problematyczne sytuacje wyjaśniaj od razu. Ewentualne konflikty rozwiązuj nie czekając aż nabrzmieją i zniweczą Twoje plany zawodowe i uczuciowe. W związkach na ogół będzie panowała harmonia. Niektóre osoby pięknie rozkwitną czując miłość i wsparcie partnera(ki).
Warto inwestować w związek z Wagą, bo szczere uczucie odwzajemni i odwdzięczy się w dwójnasób. Wiele związków w tym roku dopełni formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, a jego scementowaniem może być decyzja o potomku.
Poprawa nastąpi także w relacjach z krewnymi - bliższymi i dalszymi. Nie będziesz narzekać na brak towarzystwa i okazji do spotkań. Oby tylko znowu jakaś epidemia nie odizolowała nas od otoczenia, bo dla Ciebie byłoby to wyjątkowo trudne doświadczenie. Umocnisz swoją pozycję zawodową. Postawisz przed sobą nowe wyzwania. Zabłyśniesz ciekawymi pomysłami i nie zabraknie Ci odwagi, by przekonać do nich innych - przełożonych i współpracowników.
Rozwiń skrzydła i idź na całość! Wszystko, czego się podejmiesz, wykonuj z pasją i poświęceniem. Swoją siłę oddziaływania wzmożesz w realizowaniu projektów zespołowych. Poza tym z natury potrafisz tak wyważyć wszystkie argumenty, że nikt nie ośmieli się nawet dyskutować z Twoją opcją. Znajdziesz posłuch dla swoich racji. Do finansów podchodź z większą starannością.
Monitoruj wydatki, bo domowy budżet z gumy nie jest, a zawsze warto co nieco zachować na tzw. czarną godzinę. Licz się z tym, że Merkury nie zawsze będzie czuwał nad stanem Twego konta i gdy sobie pofolgujesz przy zakupach, to nieuchronnie wpadniesz w debet. Z pożyczki trudno byłoby Ci się wykaraskać.

Horoskop na cały 2023 rok - SKORPION (23 X - 21 XI)

Masz przed sobą ciekawą przyszłość i wiele alternatyw w każdej ważnej sprawie. Sam będziesz mógł decydować o swoim życiu. Praca nie będzie sprawiała większych problemów, a jeśli nie będziesz zadowolony z dotychczasowego zatrudnienia, z łatwością znajdziesz sobie nowe zajęcie i sposób na zarobkowanie. Nie bój się sięgać po nowe rozwiązania technologiczne, bo np. praca zdalna ma dużo zalet.Skorpiony z domatorskimi cechami z pewnością tę formę będą sobie cenić. Nie mając wielu ograniczeń, możesz liczyć na wspaniałe rezultaty.
Nie przedkładaj profitów finansowych nad satysfakcję z tego, co robisz. Spełnienie się w sferze zawodowej jest cenniejsze od ulotnego statusu posiadania materialnego. Przy Twoim uporze i determinacji nikt nie przeszkodzi Ci w realizacji wytyczonych planów.
Uwaga! Będziesz narażony na wpływy innych ludzi, szczególnie w zakresie podejmowania ważnych decyzji. Czasem lubisz, gdy ktoś za Ciebie wybiera, bo jest Ci tak wygodnie, lecz teraz musisz nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje decyzje, czyny i słowa. Zdobywając się na większą samodzielność, docenisz własną niezależność. Walcz o swoje interesy i nie pozwól sobie wmówić, że ktoś wie lepiej, na co Cię stać lub co dla Ciebie będzie najlepsze.
Co odważniejsi zapragną spróbować swoich sił w samodzielnej działalności w biznesie. Największe szanse na powodzenie będziesz miał w czerwcu. Może od razu majątku nie pomnożysz, ale początek będzie całkiem udany i strat nie poniesiesz. W stosunkach z ludźmi postępuj dyplomatycznie i z wrażliwością, by nikogo nie urazić. Spotęgują się szanse na naprawienie relacji z osobami, z którymi od dawna nie mogłeś dojść do porozumienia.
Możesz także z powodzeniem włączyć się w mediacje, rozwiązując trudne spory czy konflikty. W sferze emocjonalnej wszystko będzie układało się gładko. U płci przeciwnej będziesz budził podziw i fascynację. Osoby spod opiekuńczego znaku Skorpiona nie będą miały prawa narzekać na zdrowie. Prognozy przewidują dla Was najlepsze warunki zdrowotne ze wszystkich znaków. Odkryjesz chęć do większej aktywności fizycznej, a niektórzy rozpoczną regularne treningi, np. na siłowni lub w klubie fitness. Może to skutek pandemicznego zamknięcia w czterech ścianach w poprzednim feralnym pod tym względem roku? 

Horoskop na cały 2023 rok - STRZELEC (22 XI - 21 XII)

Masz za sobą niełatwy rok. Pożytek z tego jest taki, że zaprawiłeś się w pokonywaniu trudności i zahartowałeś w przyjmowaniu na swoje barki tego, czego inni by nie udźwignęli. Tylko dzielny Strzelec - wojownik i zdobywca - potrafi dobrze radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach. I jeszcze potrafi przy tym zachować dobry humor.
Rok 2023 przyniesie Ci upragnioną stabilizację i spokój. Na finanse nie będziesz miał prawa narzekać, lecz planowane, ale także niespodziewane inwestycje nie pozwolą zgromadzić dużych zapasów na koncie. Zapewne z tego powodu będziesz poszukiwał nowej pracy i dodatkowych zajęć, które nie tylko pozwolą wzbogacić zawodowe doświadczenie, ale też zarobić więcej i odłożyć na realizację marzeń, np. na wymarzoną daleką podróż.
To będzie czas realizacji ambitnych planów i spełniania marzeń osobistych. Zwłaszcza urodzonym w grudniu fortuna będzie sprzyjać. Każdy wojownik musi stoczyć jakąś bitwę. Udowodniłeś, że potrafisz zawalczyć o swoje interesy, ale także jesteś w gotowości stanąć w obronie słabszego, jeśli sytuacja tego wymaga. Dobro drugiego człowieka zawsze miałeś i będziesz miał na priorytetowym miejscu. Poszerzysz krąg znajomych i oddanych przyjaciół.
Strzelce lubią spotykać się w doborowym towarzystwie i wiodą prym podczas zabaw. Wszyscy Was lubią, lecz nie tylko dlatego, że umiesz się bawić. Również za bezkonfliktowość, życzliwość, otwartość i szczerość. Nieraz w tym roku udowodnisz, że to nie są puste słowa. Czerwiec będzie najbardziej odpowiednim miesiącem na letni urlop, a wrzesień będzie sprzyjał wszelkim działaniom edukacyjnym i doskonaleniu zawodowemu. Wysoki poziom możliwości intelektualnych pozwoli na łatwe i szybkie przyswajanie wiedzy. W tym czasie każdy egzamin zdasz śpiewająco.
W drugiej dekadzie października Wenus wejdzie do Twojego znaku i to będzie czas sprzyjający gorącym uczuciom i pozytywnym zmianom. Single mają szansę na prawdziwą miłość i uczuciową stabilizację. Wiele osób w stałych związkach zdecyduje się na powiększenie rodziny. A może los zdecyduje za nich? W tej kwestii warto zaufać przeznaczeniu. Jesień sprzyja oszczędzaniu, byś końcówkę roku mógł przeżyć na bogato.
Tegoroczne urodziny otworzą przed Tobą okres nowego rozwoju zawodowego i perspektywę wielkiej kariery. Kolejny nowy rok rozpoczniesz już z wyższego progu, z zupełnie nowymi planami i ambicjami.

Horoskop na cały 2023 rok - KOZIOROŻEC (22 XII - 19 I)

Chcesz, by ten rok odmienił Twoje życie, poprawił to, co wymaga polepszenia, wygładził to, co ostre i krępujące? Teraz w każdej dziedzinie będzie lepiej. Uczynisz ogromne postępy na drodze indywidualnego rozwoju. Wzrośnie Twoja pewność siebie, zdecydowanie i stanowczość, a za tym nastąpi wzrost poczucia bezpieczeństwa. Tym ostatnim z największą pieczołowitością powinieneś objąć bliskie Ci osoby. Swoim brakiem zdecydowania i spóźnionymi reakcjami wystawiałeś na próbę cierpliwość partnera i domowników. Również w tym roku to mogłoby być powodem chaosu uczuciowego i niesnasek w rodzinie.
Postaraj się szybko poprawić relacje, więcej rozmawiaj o potrzebach bliskich i słuchaj, co chcą Ci przekazać. Czasem uczucia przegrywają wobec wyzwań, jakie stawiasz partnerowi. Weź pod uwagę, że często sam bywasz nader wymagający. To dlatego wielu Koziorożców ma trudności ze związaniem się na dobre i na złe. Kto w tym roku zdobędzie Twoje serce, będzie szczęśliwcem, bo pozostaniesz mu dozgonnie wierny. Zakochany, jesteś w stanie poświęcić partnerowi(-ce) wszystko.
To będzie ważny rok także dla sfery materialnej. Musisz zmobilizować siły, by odnieść jak największe sukcesy w karierze i finansach. Właśnie! Zapewne już masz w planach pomysły na inwestycje i nie obędzie się bez kosztów (nawet dużych). Na szczęście, jak się postarasz, będzie Cię na nie stać. Twoje ambitne plany będą wymagały wysiłku, determinacji, a czasem poświęcenia, choćby rezygnacji z własnych potrzeb lub kosztem wolnego czasu.
Koniecznie przyjmij postanowienie, zapisz dużymi literami i powieś nad biurkiem: Nie zarywać nocy! Takie motto przyda Ci się nie tylko na ten rok. Większą wydajność osiągniesz poprzez lepszą organizację zajęć w ciągu dnia oraz szersze korzystanie z powszechnie dostępnych wynalazków techniki. Nie zamykaj się na zdobycze wiedzy i nowoczesne technologie. Przeciwnie! Sam niejedno usprawnienie wymyślisz. Swoją aktywność zwiększ w drugiej połowie roku, kiedy będziesz miał lepsze warunki i więcej okazji. Wykorzystaj kwiecień do uzupełnienia i doskonalenia wiedzy.
Przypływ sporej gotówki nastąpi w październiku. Ale nie ze wszystkimi inwestycjami da się poczekać aż do jesieni. Warto do tego czasu skorzystać z niskoprocentowego kredytu.

Horoskop na cały 2023 rok - WODNIK (20 I - 18 II)

Osoby urodzone pod tym znakiem lubią żyć swobodnie, bez ograniczeń, nie uznają przestarzałych norm i zasad. Lubią, gdy dużo się dzieje, szczególnie gdy same znajdują się w centrum wydarzeń. Najczęściej to Ty chciałbyś grać pierwsze skrzypce i popisywać się przed innymi, lecz czasem warto pozostać w cieniu i dać zaprezentować się innym, niż narazić się na śmieszność. Pragniesz, aby ten rok był przełomowym w sferze zawodowej i osobistej? Tak będzie!
Możesz mieć pewność, że to, co nie udało Ci się zdobyć w poprzednim, teraz bez trudu osiągniesz. W tym roku masz zapewnione sukcesy zawodowe i pozytywnie rozwiniesz swoją osobowość. Po urodzinach wpadniesz na niezwykle interesujące pomysły, które będą owocowały profitami finansowymi do końca tego roku i dłużej. Już masz wiele własnych projektów przemyślanych w różnych wariantach, że nic Cię w tej mierze nie zaskoczy.
Do wiosny uda Ci się odnieść pierwszy duży sukces i z nową energią zaangażujesz się w kolejny duży projekt. Przyspieszysz rozwój kariery zawodowej, ale będzie to wymagało mobilizacji i wysiłku. Do pracy zawodowej będziesz podchodził z wielkim zaangażowaniem i pietyzmem, jakby to było najważniejsze zajęcie na świecie. Ambicja będzie Cię pchała do wielkich dzieł. Z dużą energią i śmiałością wejdziesz ze swoimi pomysłami. Nie ma co się dziwić - masz świadomość, że są innowacyjne i profesjonalne. Ale trzeba jeszcze przekonać o tym osoby zainteresowane. Konieczne też stanie się współdziałanie i korzystanie z doświadczeń innych, aby niepotrzebnie nie wyważać otwartych drzwi.
Powstrzymaj swój ekstrawagancki styl życia
oraz chęć wpływania na innych, która w tym roku szczególnie będzie Cię kusiła. Z tego powodu możesz spodziewać się konfliktów w pracy i w rodzinie. Doskonała kondycja, dobre (bo zadbane) zdrowie i ogromna energia pozwoli ziścić w dużej części Twoje plany. Nie tylko praca będzie się liczyć. Ten rok zdominują intensywne poszukiwania szczęścia i spełnienia w sferze emocjonalnej. Życie prywatne będzie kwitło w pełnej krasie.
Nawiążesz wiele kontaktów biznesowych i towarzyskich. W uczuciach możliwe zmiany, ale sam tego musisz chcieć. Urok osobisty będzie przyciągał płeć przeciwną. Nie tylko cel matrymonialny będziesz miał na względzie. Wyścig do Twojego serca wygrają osoby o bogatym wnętrzu i… wysokim statusie majątkowym.

Horoskop na cały 2023 rok - RYBY (19 II - 20 III)

Chcesz zostawić przeszłość za sobą, a o niektórych zdarzeniach zapomnieć? Brawo! To pomoże Ci szybko wejść na nowe ścieżki, które będą wiodły Cię do lepszego życia. Obecnie dysponujesz większą wiedzą o sobie i wzbogaciłaś się o cenne doświadczenie. Wiesz, czego chcesz, jaką drogę sobie obrałaś? Wystarczy wsłuchać się w ten wewnętrzny głos, który nieomylnie podpowie Ci, co i jak robić. Zazwyczaj będzie Cię wspierać silna intuicja.
Bardziej otwórz się na świat, zweryfikuj swoje cele, sięgnij po nowe, z wyższej półki. Otoczenie dostarczy Ci wiele inspiracji do podjęcia różnych samodzielnych inicjatyw. Zapragniesz sięgać po coś nowego, a odkrywcza natura zmotywuje Cię do poszukiwań czegoś najbardziej odpowiedniego. W tym roku rozpoczniesz projekty, które zaspokoją Twoje ambicje zawodowe przez dłuższy czas. Nie musisz z niczym się spieszyć, choć terminów koniecznie przestrzegaj, podobnie dotrzymuj słowa i obietnic. Zamień dotychczasowe myślenie i metody działania na nowatorskie sposoby. Porzuć stereotypowe reakcje i zachowania.
Zacznij żyć tak, jak dyktuje Ci sumienie i intuicja. Uwolnisz się od starych układów, zerwiesz z tym, co Cię ograniczało, bo czas na nowe otwarcie w ważnym aspekcie Twojego życia. Pewna swoich racji, z uporem i determinacją będziesz walczyła o swoje i zazwyczaj wygrasz! Rozwiniesz własny intelekt i pomysłowość, zdobędziesz więcej odwagi i pewności siebie. Twój profesjonalizm i dokładność nieraz będą sprawiały Ci kłopot, bo dostrzeżesz każdą niedoróbkę w cudzej pracy i będziesz korygowała błędy innych. Planety będą sprzyjać osobom pracowitym i obowiązkowym. Dodadzą Ci odwagi i optymizmu.
Wiele Ryb rozpocznie nowy etap rozwoju zawodowego i osobowościowego
. Staraj się zasłużyć na opinię człowieka wiarygodnego i godnego zaufania. Czasem mogą występować zaburzenia w relacjach międzyludzkich. Wrażliwa osobowość Rybek niejednokrotnie będzie wystawiona na próbę. Pamiętaj! Jesteś silna i potrafisz pokonać każdego, kto stanie Ci na drodze. Oczywiście, w uczciwej rozgrywce.
Poprawne kontakty z otoczeniem, szczególnie z bliskimi osobami, buduj na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Przyjazne Ci planety będą sprawowały pieczę nad realizacją Twoich planów osobistych. Dużo szczęścia będziesz miała w tym roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy