Reklama

Po 7 latach nakryła męża na zdradzie. Przyznał Jej, że kocha dwie kobiety...

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: canva

Po 7 latach nakryła męża na zdradzie. Przyznał Jej, że kocha dwie kobiety... - Zdjęcie główne

zdjęcie poglądowe | foto canva

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ONA I ON Napisała do nas Kasia. Kobieta, która od 7 lat żyła w szczęśliwym małżeństwie z Markiem. Mieszkała z nim oraz z dwójką dzieci w pięknie urządzonym domu na obrzeżach miasta. Kasia była przekonana, że ma doskonałe małżeństwo i że nic nie jest w stanie je zniszczyć. Niestety pewnego dnia odkryła coś, co całkowicie zmieniło jej życie.

Na naszą redakcyjną skrzynkę mailową (redakcja@magazynona.pl) napisała Kasia. Historia tej kobiety jest bardzo poruszająca.
Przedstawimy Wam ją pokrótce, a na końcu wkleimy pytanie, które kieruje do Was nasza Czytelniczka. 

W kurtce męża znalazła obcy telefon

Z otrzymanej wiadomości dowiadujemy się, że pewnego poranka, chcąc zrobić pranie, Kasia znalazła w kieszeni kurtki swojego męża obcy telefon komórkowy. W pierwszej chwili pomyślała, że to służbowy smartfon. Tak się złożyło, że mąż właśnie brał prysznic, a komórka zaczęła dzwonić. Zaniepokojona żona spojrzała na jego ekran. Pojawiło się na nim imię i numer kobiety, którego Kasia nigdy wcześniej nie widziała. Zaczęła się martwić. Postanowiła, że sprawdzi, o co chodzi. 

Zadzwoniła pod obcy numer. Telefon odebrała kochanka jej męża!

Gdy Marek opuścił dom, Kasia szybko skorzystała z okazji i zadzwoniła na spisany wcześniej numer. Odebrała kobieta, która przedstawiła się jako Anna. Kasia postanowiła, że nie będzie bawić się w podchody i od razu przejdzie do rzeczy. Zapytała wprost, kim dla Marka jest Anka. W odpowiedzi dowiedziała się, że jest jego kochanką od ponad 2 lat... 

Kasia opisuje, że była w szoku i nie wiedziała, co zrobić. Dopuszczenie do siebie myśli, że jej mąż od 2 lat zdradza ją z inną kobietą, było dla niej czymś nie do pomyślenia. Kobieta przez kolejne dni nie była w stanie zebrać myśli. Z jednej strony czuła, że jej życie właśnie się rozpadło, z drugiej nie była gotowa, by przyznać to przed sobą.

Czy mąż mnie zdradza? Jak rozpoznać pierwsze sygnały?

Drogą analizy Kasia doszła do wniosku, że Marek już wcześniej zachowywał się dziwnie. Zdesperowana kobieta zarzuca dziś sobie, że mogła odkryć tę zdradę znacznie wcześniej. Jak opisuje:

Zaczęłam analizować swoje małżeństwo. Zdałam sobie sprawę, że wiele razy było tak, że mąż był poza domem bez wyraźnego powodu. W takich momentach byłam przekonana, że Marek pracuje lub spotyka się z przyjaciółmi. Szybko zaczęłam podejrzewać, że ten cały czas spędzał z Anną...

Kasia była rozdarta. Czuła się oszukana i zdradzona. Nie wiedziała, co robić i jak radzić sobie z tą sytuacją. W końcu postanowiła zebrać się na rozmowę z mężem. Jaki był tego skutek?

Mąż i ojciec naszych dzieci przyznał mi po latach, że kocha dwie kobiety na raz

Przyłapany na zdradzie Marek początkowo nie chciał się przyznać do winy. Po długiej rozmowie przyznał się do wszystkiego i wyznał, że kochał zarówno Katarzynę, jak i Annę. Powiedział, że bardzo żałuje tego, co się stało, ale, że kocha obie kobiety.

Co robić, gdy odkryło się, że mąż nas zdradza?

Kasia pyta: Co robić?

Proszę, doradźcie mi. Nie wiem, co robić. Kocham Marka, a On kocha mnie… i Annę. Nie mogę w to wszystko uwierzyć! Mamy dzieci, dom, kredyt. W co ja się wpakowałam… Czy powinnam w tym tkwić, czy wziąć rozwód? I co ja do chol*ry mam powiedzieć dzieciom?

Odpowiedzi na pytanie zdesperowanej kobiety zamieszczajcie w komentarzach na dole artykułu. Kasia zdeklarowała, że będzie czytać wszystkie i rozważy każdą opcję.

Przeczytaj również:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy