Reklama

Reklama

Nazywali ją czarownicą. Czy Zosia Wielebska ma dar?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

ONA MA MOC Zosia ma 20 lat. Obserwuje, analizuje i opisuje jaki jest dany człowiek, przygotowuje Natal Chart. Wielu osobom się to sprawdziło. Nazywali ją nawet wiedźma lub czarownicą. Czy posiada siłę nie z tego świata?

Reklama

Zosia Wielebska pasjonuje się astrologią. Przygotowuje Natal Chart, czyli opis, który dokładnie wyjaśnia jak następstwa planet itd. wpływają na daną osobę - jaki jest jej charakter, czego się boi lub co lubi robić. Zosia opisywała już wiele osób - większość reagowała zaskoczeniem, bo prawie wszystko im się zgadzało. Przeczytajcie - jak to robi? Skąd się tego nauczyła? Czy potrzebny jest do tego magiczny dar? Oto rozmowa z Zosią.

Jak i kiedy rozpoczęła się twoja pasja?
Ponad 2 lata temu. Miałam koleżankę, która interesowała się astrologią. Nie zwracałam wtedy na to uwagi. Nawet szczerze mówiąc nie rozumiałam jej zachwytu nad tym tematem. Nigdy nie narzucała mi swoich myśli, nie starała się mnie przekonywać, a jednak udało jej się zdobyć moją uwagę. Pamiętam jak po raz pierwszy posłużyła się terminem Natal Chart, który wywarł na mnie niezmierne wrażenie. W końcu wytłumaczyła mi czym to jest, ale nadal nie zaspokoiło to mojej ciekawości. Nawet, gdy zobaczyłam mój własny Natal Chart stworzony przez moją koleżankę, nie było to dla mnie wystarczające. Pragnęłam wiedzieć jeszcze więcej. Chyba właśnie wtedy narodziło się moje zamiłowanie do astrologii. 

Na czym polega astrologia?

Na czym dokładnie polega astrologia?
Hmm, właściwie to na obserwacji. Od zawsze lubiłam siedzieć cicho i obserwować moich znajomych, zwracać uwagę na ich styl mówienia, gestykulację, zachowanie. 

Robisz Natal Chart dla znajomych?
Tak. Oczywiście za zgodą moich najbliższych, tworzę ich Natal Chart i analizuje. Staram się zobaczyć czy moi znajomi charakteryzują się tym, co mówi Natal Chart. Daje mi to większe zrozumienie dla innych, ponieważ wiem skąd pewne cechy wynikają. To bardzo fajna zabawa, dzięki której jestem w stanie pogłębiać moją wiedzę na temat astrologii, znaków i ich umiejscowień. 

Czy ludzie sami piszą do Ciebie, żebyś ich opisała?
Tak! Chociaż nie chwalę się zbyt często i od razu, że astrologia to moje zainteresowanie. Ludzie różnie reagują, niektórzy mnie wyśmiewają albo obrażają, choć nie do końca rozumieją czym astrologia jest - bo trzeba to jasno powiedzieć wielu sprowadza astrologię do manipulatywnych, głupich horoskopów z gazety, a jest to coś zupełnie większego i głębszego. Nawet, jeśli ktoś uważa to za bzdurę to oczywiście szanuję to zdanie, ale również wymagam szacunku do siebie. Zawsze upewniam się, że nikogo tym nie krzywdzę. Nigdy niczego nie robię bez czyjejś zgody oraz nikogo nie zmuszam do "wierzenia" w astrologię. 

Co to jest Natal Chart  i czy się sprawdza?

Czy Natal Chart sprawdza się twoim znajomym?
Do tej pory spotkałam się z raczej pozytywnym odzewem. Nawet gdy pytałam o jakieś niezgodności, chyba tylko jedna osoba napisała, że z pewnym zdaniem się nie zgadza. Bardzo to cenię, bo daje mi to dalsze możliwości rozwoju i pogłębiania moich przemyśleń. Odbyłam wtedy niesamowitą rozmowę, oboje w bardzo miłej atmosferze wymienialiśmy się spostrzeżeniami. Możliwe, że było więcej osób, gdzie coś się nie zgadzało, nie wiem. Czasami się śmieję z przyjaciółmi, że może po prostu jestem aż taka dobra, haha. Z niecierpliwością czekam na reakcję i odzew. Uwielbiam, gdy dostaję wiadomości typu "Jak ty to zrobiłaś?? Jestem w szoku, wszystko jest takie prawdziwe." Mimowolnie się uśmiecham. 

Jak długo przygotowujesz taki opis?
Zazwyczaj, gdy już się za to zabiorę, około dwóch godzin. Nie jest to aż tak bardzo szczegółowy i obszerny opis, jednak upewniam się, że każda rzecz przeze mnie napisana jest zgodna, szczera i nieszkodliwa. Odpowiedni dobór słów jest bardzo ważny i nawet jeśli piszę o wadach, staram się nie brzmieć agresywnie i niemiło. Moim założeniem jest to, by zapewnić komuś jakąś ciekawą, krótką lekturę o sobie, z której być może, dowie się czegoś nowego. 

Jak się nauczyć Natal Chart?

Skąd się tego nauczyłaś?
Brzmi to bardzo banalnie, ale w większości z internetu, haha. Na samym początku moja koleżanka, która zaznajomiła mnie z astrologią, bardzo dużo mi tłumaczyła i wyjaśniała. Niestety, nasz kontakt urwał się niedługo potem. Dużą częścią mojej nauki są właśnie analizy Natal Chartów oraz obserwacja. Często także czytam wypowiedzi zaawansowanych astrologów. Planuje nawet kupić książki na ten temat. Jeśli mogę poradzić coś komuś, kogo temat astrologii bardzo interesuje - nie zwracajcie uwagi na horoskopy z gazet, rożnych stron internetowych czy telewizji. To często kompletna bzdura. Trzeba bardzo ostrożnie selekcjonować informacje i wiedzę w tym zakresie. 

Czy myślałaś kiedyś o tym, żeby zajmować się tym tak na poważnie?
Wiele razy. Na razie jednak jest to tylko zainteresowanie. Mam za małą wiedzę, a poza tym jest to ogromna odpowiedzialność. Nie jestem aż tak pewna siebie, by brać za to pieniądze i doradzać zupełnie obcym ludziom. Trzeba być pokornym i cierpliwym. Jestem szczęśliwa będąc w tym miejscu, w którym jestem. 

Dlaczego lubisz to robić?
Ja zawsze byłam osobą, która kochała temat magii, czarownic i niespotykanych stworzeń. Jako dziecko nieustannie udawałam, że jestem czarodziejką, haha. Po pierwsze, astrologia przypomina mi magiczny wymiar, w którym czuję się właśnie jak czarodziejka. Po drugie, jest to bardzo relaksujące. Astrologia mi dużo o mnie powiedziała, stałam się bardziej otwarta i pewniejsza siebie. Wiem nad czym muszę pracować. Muszę zaznaczyć, że nie żyję według zasad astrologii i nie ma ona kontrolii nad moim życiem. Jest to po prostu bardzo ciekawa, osobista przewodniczka. Wszystkim radzę to samo - nie dajcie sobie wejść na głowę. Astrologia daje mi możliwość poznania kogoś lepiej, daje mi szansę na głębsze zrozumienie drugiej osoby. Wiem, jakie rady dawać i wiem, kto czego potrzebuje. 

Robisz też coś innego np. wróżysz, czytasz z kart lub z rąk?
Kiedyś zainteresował mnie bardzo tarot, ale zbyt szybko chciałam wiedzieć o tym jak najwięcej, więc temat mnie po prostu przerósł. Może za jakiś czas ponownie spróbuję pogłębić moją wiedzę o tarocie, ale na razie skupiam się na astrologii. 

Czy masz może jakieś ciekawostki dotyczące astrologii czy też doświadczenia od ludzi, których opisywałaś?
Znaki w astrologii nie są najważniejsze. To planety i domy najwięcej definiują. Myślę, że to bardzo interesująca informacja. Poza tym, analizowałam Natal Chart mojej wychowawczyni w liceum i bardzo miło to wspominam. Serdecznie ją pozdrawiam. Kiedyś nadano mi przezwisko Wiedźma lub Czarownica, przez to, że moje analizy były bardzo zgodne z osobą, haha. Myślę, że to dużo mówi. Każdy kto spotkał się z moją analizą był mądrzejszy o to, że istnieje takie coś jak Natal Chart. Wiele osób nakłoniłam do przemyśleń i z czego jestem najabrdziej dumna - wiele osób zainteresowałam tym tematem i dowiodłam, że astrologia to nie tylko brednie, bo jest w tym coś magicznego…

Zosia przygotowała przykładowy opis Natal Chart, żebyście jeszcze lepiej mogli zrozumieć jak to wygląda. 

Interesujecie się astrologią? Uważacie, że układ planet naprawdę może mieć wpływ na nasz charakter? Kto chciałby poznać swój własny Natal Chart? Dajcie znać w komentarzach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy