Reklama

Fibryna czyni cuda! Odmładza, pomaga w łysieniu i usuwaniu blizn [FILM]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ONA PIĘKNA Rozmowa z Dorotą Wieczorek, która prowadzi w Jarocinie Dorota Wieczorek Clinic. Od kilku miesięcy stosuje nowy zabieg Plasma Complex. Twierdzi, że czyni cuda - przywraca młodość cerze, powoduje porost włosów i pomaga w różnego rodzaju łysieniu, regeneruje blizny. Jak to możliwe? Zapytaliśmy o to.

Materiał video znajduje się na samym dole artykułu.

Wiem, że rozpoczęła Pani studia medyczne. To były marzenie i postanowiła pani je spełnić?

Tak, to moje marzenie, które realizuje w wieku dojrzałym. Jestem z tego powodu bardzo, bardzo szczęśliwa. Kosztuje mnie to dużo czasu i nauki, ale robię coś co zawsze chciałam, coś co kocham i coś co przynosi mi niesamowite szczęście.

Nie bez powodu o to zapytałam ponieważ moim zdaniem jest Pani doskonałym przykładem na to, że każdy etap w naszym życiu, każdy moment jest dobry, aby realizować własne marzenia.

Dokładnie. Nie ma znaczenia czy ma się 20,30,40, 50 czy 60 lat.  Chciałam zaapelować do wszystkich kobiet, które miały jakieś marzenia i stwierdziły, że jest już za późno, by je realizować. Nie jest za późno, nie ma żadnych ograniczeń więc realizujcie się panie! Mamy tylko i wyłącznie ograniczenie w naszej głowie, więc musimy się ich pozbyć i  spełniać się. A jeżeli jesteśmy spełnione jesteśmy szczęśliwe.

Rozumiem, że studiuje Pani też dlatego, by zmienić trochę profil działalności. Już chyba pani zaczęła, bo widziałam, że są nowe zabiegi

Tak, szczególnie polecam zabieg Plasma Complex z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej. Ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Fibryny bogatopłytkowej możemy używać w procesach terapii odmładzających i leczniczych. Właściwie nie mam już potrzeby stosowania większości zabiegów, które wykonywałam do tej pory. Ten jeden rozwiązuje wiele problemów pacjentów.

Na co konkretnie pomaga fibryna bogatopłytkowa Plasma Complex?

Na wszystko! (śmiech) Pomaga w terapii odmładzającej, redukuje przebarwienia, zmarszczki, blizny. Zagęszcza skórę, sprawia, że przestają wypadać włosy i odrastają. Jest zbawienna dla pacjentów z różnego rodzaju łysieniem. A co najważniejsze - fibryna to naturalny produkt, pochodzi od nas.

Jak to od nas?

Jest wytwarzana na bazie naszej krwi.

Czyli fibrynę bogatopłytkową Plasma Complex wytwarza się z naszej krwi?

Tak! To materiał autologiczny czyli bardzo bezpieczny, nie ma żadnego ryzyka alergii. Z pobranej krwi uzyskujemy fibrynę komórkową lub fibrynę strukturalną w zależności od zabiegu. Fibryna komórkowa składa się z komórek macierzystych, które są dla nas bardzo ważne, z komórek wzrostu i leukocytów. Zabieg Plasma Complex jest to stworzony przez lekarza medycyny estetycznej  dr Roberta Kasperka. Poparty wieloletnimi badaniami.

Czyli fibryna pobudza naszą skórę lub włosy do działania i regeneracji. Można powiedzieć, że dzięki temu zabiegowi nasza skóra sama się naprawia.

Dokładnie! Po podaniu fibryny następuje autoregenerację, autoodmładzanie i autolecznictwo. Fibryna powoduje, że nasza skóra na nowo się zagęszcza, napina. Giną bruzdy, giną chomiczki, giną marionetki i pięknie podkreśla się linia żuchwy. Mało tego wyrównuje się koloryt skóry, kolor skóry robi się świetlisty, jasny, skóra promienieje czyli odmładzamy się, wyglądamy naprawdę pięknie. 

Jednym słowem Fibryna Plasma Complex może zastąpić kilka zabiegów

Tak.  Zabieg Plasma Complex sprawia, że pozbywamy się zmarszczek, plam na skórze, przebarwień. Po dwóch zabiegach tych plam nie ma. Zabieg pomaga też osobom z bliznami, na przykład po oparzeniach. No i w przypadku łysienia plackowatego, androgenowego, pocovidowego.

Ale jak to? Po podaniu Plasma Complex zaczynają rosnąć włosy?

Po jednym zabiegu wypadanie włosów zatrzymuje się w ciągu 7 dni, włosy przestają wypadać, po dwóch miesiącach wraca pacjent, któremu włosy zaczynają odrastać w miejscu gdzie dawno ich nie było.

Czy zabieg Plasma Complex jest tym samym, co tzw. wampirzy lifting?

Nie “wampirzy lifting” jest wykonywany osoczem bogatopłytkowym, czyli zupełnie czymś innym niż fibryna. Nie możemy mylić osocza z fibryną. Robiłam też tego typu zabiegi i wiem, że po podaniu fibryny są o wiele większe efekty. W fibrynie jest większe stężenie komórek macierzystych.

Jak zatem wygląda sam proces podania fibryny bogatopłytkowej Plasma Compelx?

Trzeba przede wszystkim pobrać krew. To wszystko odbywa się w moim gabinecie w przyjemniej atmosferze, bezboleśnie. Z pobranej krwi  odseparowuje  materiał, który jest nam potrzebny do zabiegu. W zależności od potrzeby będzie to fibryna komórkowa lub strukturalna. Aplikuję ją w wyznaczone miejsce  zaraz po odwirowaniu. Zabieg trwa około 20-30 minut.

Czy jest bolesny? Oczywiście poza pobraniem krwi, które dla niektórych już jest wyzwaniem.

(Śmiech) Wiem o co pani chodzi, ale pobranie krwi, jeśli jest dobrze zrobione, wcale nie musi boleć. A czy sam zabieg boli? Niektóre osoby nic nie czują, inne już trochę tak. Każdy ma inny próg bólu. Ale nie jest to nic strasznego, igiełki są bardzo cienkie, fibryne musimy podać szybko i sprawnie, więc nawet jeśli trochę boli, to trwa to krótko. Dla osób wrażliwych mamy piłeczki antystresowe, specjalne kremy relaksacyjne, więc tu nie ma się czego obawiać. 

Jak szybko widoczne są rezultaty zabiegu?

Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. Natomiast powtarzalność zabiegów uzależniona jest od problemu jaki mamy. Czasem wystarczą dwa zabiegi, a czasem potrzeba ich sześć, ale to rzadki przypadek, na przykład w łysieniu androgenowym. Jeśli chodzi o zabiegi na buzię to maksymalnie trzeb powtórzyć trzy raz. 

A czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Tak, istnieją: ciąża, karmienie piersią, nowotwory, opryszczka, choroby krwi, choroby wątroby i jakakolwiek terapia lecznicza np. antybiotyki, sterydy itd. To są przeciwwskazania, czyli musimy być po prostu zdrowi, nie być na żadnej terapii.

Pani wspomniała, że fibryna bogatopłytkowa Plasma Complex jest to materiał autologiczny czyli rozumiem, że powikłania po zabiegu raczej się nie zdarzają?

Powikłania są bardzo zminimalizowane, jest leciutki obrzęk, on jest bardzo, bardzo delikatny tak jakby nam się napięła skóra. Nie polecam pić po zabiegu alkoholu, bo to sprawia, że obrzęk może utrzymać się do 3 dni. Podobnie z narkotykami.

Czy do zabiegu należy się w jakiś specjalny sposób przygotować?

Trzeba pić dużo wody żebyśmy uzyskały dużo materiału do aplikacji. Dzień przed zabiegiem należy wypić minimum 2 litry płynu.

Czy są jakieś wskazania po zabiegu, czy ze skórą musimy postępować w jakiś szczególny sposób?

Nie, postępujemy tak jak przy codziennej pielęgnacji. Z każdym dniem nasz skóra robi się coraz świeższa i piękniejsza. Pacjentki często do mnie piszą, że nie spodziewały się takich efektów. Są oczarowane.

Pani chyba też?

Tak! Uważam, że jest to najlepszy zabieg, jakiemu można i warto się poddać. Gdy pacjentki wracają na kolejny zabieg wyglądają coraz młodziej. To najlepsza rekomendacja.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij niżej i obejrzyj film:

Artykuł promocyjny. Powstał przy współpracy z Dorota Wieczorek Clinic. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE