Reklama

Super Ona plebiscyt

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Super Ona plebiscyt - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ONA MA MOC Plebiscyt Super Ona wybieramy najbardziej niezwykłą kobietę. Możesz zgłosić kogoś albo zgłoś się sama! Na zdobywczynię tego wyjątkowego tytułu czekają niezwykłe nagrody. Mamy też upominki dla głosujących. Pula wszystkich nagród przekracza 6 tys. złotych!

Super Ona: Wybieramy najwspanialszą kobietę, mamy super nagrody

Czasem kiedy obserwujemy kobiety żyjące obok nas – sąsiadkę, ekspedientkę w sklepie, nauczycielkę w szkole albo te mijane na ulicy po prostu tak codziennie, zauważamy, że coś je wyróżnia. Często są to drobiazgi, które jednak sprawiają, że one są niezwykłe!

Zawsze pomogą, nawet nieproszone o pomoc. Są cierpliwe i wyrozumiałe. Uśmiechają się po prostu, mijając cię na ulicy. Może nie zawsze wyglądają jak miss world, czasem są zmęczone, będąc zawsze dla wszystkich. Nigdy jednak od nich nie usłyszysz, że musisz sam, bo ich to nie obchodzi, bo to nie ich sprawa, nie ich problem…

 
Martwią się psem błąkającym po ulicy, zrobią zakupy pani Krysi, która nie wychodzi z domu i zorganizują zbiórkę dla Patryka, ponieważ chłopiec potrzebuje pieniędzy na operację.

Super Ona: kim jest?

Kobiety aktywne, które śmiało realizują marzenia swoje i innych. Prowadzą własną firmę albo zdobywają górskie szczyty. Działają w lokalnej społeczności, są otwarte na świat i innych ludzi. Zawsze są we właściwym miejscu o odpowiedniej porze, sprawiając, że życie staje się łatwiejsze i piękniejsze.

Jeśli znasz taką kobietę, to biorąc udział w naszym plebiscycie możesz jej podziękować. Sprawić, że poczuje się wyjątkowo.

Super Ona: Co trzeba zrobić?

Wysłać na adres plebiscyt@magazynona.pl zgłoszenie. Podaj imię i nazwisko tej osoby, opisz, dlaczego twoim zdaniem jest ona wyjątkowa, czym się zajmuje na co dzień i dlaczego chcesz ją w ten sposób wyróżnić. Pamiętaj o tym by, podać jej numer telefonu i adres emaliowy.

Super Ona
Super ona

Harmonogram:

I etap – zgłoszenia kandydatek 11-18.02.2020 roku

II etap – głosowanie 25.02-8.03.2020 roku do godziny 20:00

Super nagrody o wartości powyżej 6 tysięcy złotych.

Super Ona otrzyma zabiegi o wartości 5 tys. złotych od Salonu Dori Diamond

Drugie miejsce 500 zł od Robimy Imprezy.eu

Trzecie miejsce: Torebka Paulina Schaedel i niespodzianka od Elevenstory

Dla trzech osób, które wyślą największą liczbę sms-ów w naszym plebiscycie czekają niezwykłe prezenty od www.paulinaschaedel.com

 
Ogłoszenie wyników i Wielki finał odbędzie się 13.03. 2020 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy